Uprzejmie informujemy, że wysyłkę towarów realizujemy od poniedziałku do czwartku, DPD FOOD tylko w poniedziałki i środy.
Szukaj
Close this search box.

Poznaj opinie o produktach LoveLife

Twoja opinia ma dla nas szczególne znaczenie. Poznaj prawdziwe recenzje produktów napisane przez naszych klientów.

1-2 of 2 recenzje
  1. Jeszcze nie wiem, 4 dzień jeszcze nie powie o produkcie, za pół roku wystawię opinię

  2. Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem zawiedziona działaniem TrioGLA+. Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami. Skończyłam całą butelkę, stosowałam ją zgodnie z zaleceniami. Niestety efekty nie są moim zdaniem zadowalające w stosunku do ceny tego produktu. Przyznaję, że zniknęła sucha skóra na łokciach, ale na kolanach już nie. Przyznaję, że poprawiła mi się cera oraz zmniejszyła się liczba wyprysków, ktorych nie mam prawie w ogóle, ale nie zniknęły one całkowicie ani z twarzy ani z ciała. Podoby efekt miałam przy stosowaniu oleju z czarnuszki, nieporównywalnie tańszego niż TrioGLA+. Nie zauważyłam, żebym przechodziła PMS w jakikolwiek sposób łagodniej, ale przyznaję, że nie przechodzę go ciężko. Miałam wyjątkowo bolesną miesiączkę pomimo stosowania oleju, a nie miałam bolesnej od długich miesięcy. Być może był to fatalny zbieg okoliczności.
    W mojej ocenie olej jest dobry, ale na pewno nie jest warty swojej ceny. Nie kupię drugiej butelki nawet jeśli efekt miałby się wzmocnić.